Jepet me qira ambient per farmaci ne Bllok.

1,500 €

Jepet me qira ambient biznesi ne zonen e Bllokut, i pershtatshem per farmaci por edhe per biznese te tjera. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,me mjaft facilitete prane. Siperfaqja e ambientit eshte 60 m2 dhe qiraja mujore 1500 euro-E negociueshme. Per me teper informacion kontaktoni: 0698080800 ose 0672055541.

Address: Blloku
City: Tirane
Area: Blloku
Open In Google Maps
Stock: Available
Status: To rent
Type: Drugstore
Price: 1,500 €
Mortgage: No
ID:591
Net Area : 60

Similar Properties