Jepet me qira vile 2-kateshe ne zonen e Tregut Elektrik.

600 €

Jepet me qira vile 2-kateshe ne zonen e Tregut Elektrik. Vila organizohet ne nje siperfaqe totale prej 140 m2. E mobiluar ne menyre komode dhe e pajisur me soxhorno,kuzhine,3 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon me pamje panoramike. Per me teper informacion kontaktoni: 0672055541 ose 0698080800 .

Address: Tregu elektrik
City: Tirane
Area: Tregu Elektrik
Open In Google Maps
Stock: Available
Status: To rent
Type: Two-flat
Price: 600 €
Mortgage: Yes
ID:592
Gross area : 140
Net Area : 140
Bathroom (s) : 1
Living Room (s) : 1

Similar Properties

Tirane , Myslym Shyri
ID :
bedrooms

Bathrooms
0.00 m2
700€
Tirane , Blloku
ID :
bedrooms

Bathrooms
0.00 m2
600€
Tirane , Liqeni thate
ID :
bedrooms

Bathrooms
0.00 m2
600€