Jepet me qira ambient biznesi.

340 €

Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Zef Jubani. Ambienti eshte me siperfaqe totale 36m2 dhe ndodhet ne nje zone mjafte te preferuar. Cmimi eshte 40000 mije leke ne muaj. Per me shume informacion kontaktoni : 0672055541 ose 0698080800

Address: Rruga Zef Jubani
City: Tirane
Area: Stadiumi Dinamo
Open In Google Maps
Stock: Available
Status: To rent
Type: Business environment
Price: 340 €
Mortgage: No
ID:594
Gross area : 36
Net Area : 36

Similar Properties