Jepet me qira ambient zyre ne Bllok.

600 €

Jepet me qira ambient per zyra ne Bllok. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma, 2 tualete, 80m2 verande dhe kuzhine per ngrenie. Ka akses te lehte me rrugen. Cmimi 600 euro Per me shume informacione ose per ta vizituar kontakto: Tel: 0698080800

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Blloku
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Zyre
Cmimi: 600 €
Hipoteke: Jo
ID:167
Siperfaqe totale : 110
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Stadiumi Dinamo
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
600€
Tirane , Myslym Shyri
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
700€
Tirane , Qender
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
700€