Shitet/Jepet me qira vile 3-kateshe pershtateshme per Bujtine.

320,000 €

Shitet / Jepet me qira vile 3-kateshe me siperfaqe 840 m2 dhe me siperfaqe toke 2 dylym toke. Vila ofron relax total pasi ndodhet mes gjelberimit dhe ajrit te paster. Prane saj ndodhen llixhat. Shume e pershtatshme per Bujtine dhe Restorant bio, pasi ka mundesi per restorant brenda dhe vendosje tavolinash ne ambjentet e jashtme te cilat jane te rrethuara me gjelberime. Vila mund te kthehet ne investim si: Bujtin, Hotel, Guest House, Restorant Bio, Banim, etj. Cmimi qiras: 1200 euro Cmimi Shitjes: Per me shume informacione ose per ta vizituar kontakto: Tel: 0698021111 Email: [email protected]

Adrese: Prane Cerrikut
Qytet: Nuk ka informacion
Zone: Nuk ka informacion
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Vile
Cmimi: 320,000 €
Hipoteke: Po
ID:252
Siperfaqe totale : 840

Prona te ngjashme