Shitet apartament 2+1 ne Durres.

102,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ne nje sallon kuzhine ne dy tualete dhe nje ballkon te mall .Apartamenti ndodhet ne nje godine te re ku ka dhe poste parkime . Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne 0672036366 ose ne 0698080800.

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Nuk ka informacion
Zone: Nuk ka informacion
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 102,000 €
Hipoteke: Po
ID:491
Siperfaqe totale : 103
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Pallati me shigjeta.
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
110,000€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
94,500€
Tirane , Prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
92,000€