Shitet apartament 2+1 105.000 € ne Vlore.

105,000 €

Shitet apartament 2+1 105.000 € ne Vlore. Apartamenti eshte pjese e nje rezidence. Nodhet ne katin e 5 te godines ka pamje panoramike nga deti. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ne nje sallon kuzhine ka dy tualete dhe ka nje ballkon te madh. Apartamenti eshte me hipoteke per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne 00672036366 ose ne 0698080800.

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Nuk ka informacion
Zone: Nuk ka informacion
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 105,000 €
Kat: 5
Hipoteke: Po
ID:501
Siperfaqe totale : 106
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Komuna Parisit
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
118,000€
Tirane , Pallati me shigjeta.
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
110,000€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
94,500€