Jepet apartament me qira 2+1 Rr. Durresit.

290 €

Jepet apartament me qira 2+1 tek rruga e Durresit. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon kuzhine, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re. Zona ku ndodhet apartamenti eshte ne nje zone mjaft te mitre dhe te pelqyer ku afer ka instuticione te rendesishme. Cmimi 290 euro. Kontaktoni ne 0672036366 ose ne 0698080800.

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Rruga Durresit
Hap ne Google Maps
Gjendja: Terhequr
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 290 €
Hipoteke: Po
ID:511
Siperfaqe totale : 85
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Tregu Elektrik
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
245€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
290€
Tirane , Rruga Elbasanit
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
300€