Jepet apartament me qira 1+1 afer Kopshtit Botanik.

250 €

Jepet apartament me qira 1+1 afer Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re me ashensor eshte i organizuar ne nje dhome gjumi nje sallon kuzhine nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga Kopshti Botanik. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne 0672036366 ose ne 00698080800.

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Kopshti Botanik
Hap ne Google Maps
Gjendja: Terhequr
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 250 €
Kat: 4
Hipoteke: Po
ID:555
Siperfaqe totale : 80
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Tregu Elektrik
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
245€
Tirane , Tregu Elektrik
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
230€
Tirane , Rruga Durresit
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
290€