Shitet apartament 1+1 prane Stacionit te Trenit

81,000 €

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe totale 74 m2, prane stacionit te Trenit. Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri me punime cilesore. Aktualisht apartamenti eshte i perfunduar dhe gati per banim. Cmimi apartamentit eshte 81'000 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne +355698080800

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Stacioni Trenit
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 81,000 €
Hipoteke: Jo
ID:557
Siperfaqe totale : 74
Siperfaqe neto : 65
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Kodra e Diellit
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
77,000€
Tirane , Ish Ekspozita
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
94,000€
Tirane , Myslym Shyri
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
90,000€