Shitet apartament 2+1 prane QSUT

92,000 €

Shitet apartament 2+1 prane QSUT. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne proces ndertimi. Ka nje organizimin shume te mire interieri dhe orientim te mire ndaj diellit. Cmimi apartamentit eshte 92'000 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne +355698080800

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 92,000 €
Hipoteke: Jo
ID:558
Siperfaqe totale : 120
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Pallati me shigjeta.
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
110,000€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
94,500€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
85,000€