Shitet apartament 1+1 prane QSUT.

59,000 €

Shitet apartament 1+1 prane QSUT. Apartamenti ka organizim te mire dhe ndodhet ne nje objekt te ri me cilesi te larte ndertimi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka prane institucione te rendesishme dhe te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi apartamentit eshte 59'000 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne +355698080800

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 59,000 €
Hipoteke: Jo
ID:559
Siperfaqe totale : 76
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Astir
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
53,000€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
58,200€
,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
69,300€