Shitet apartament ne zonen e Vasil Shantos.

94,500 €

Shitet apartament ne zonen e Vasil Shantos . Apartamenti eshte i mireorganizuar ne 4 dhoma , 1 kuzhine dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e katert te nderteses. Per me shume informacion kontaktoni ne: 0672055541 ose 0698080800

Adrese: Vasil Shanto
Qytet: Tirane
Zone: Nuk ka informacion
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 94,500 €
Kat: 4
Hipoteke: Po
ID:562
Siperfaqe totale : 105
Siperfaqe neto : 105
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Pallati me shigjeta.
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
110,000€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
105,000€
Tirane , Porcelan
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
81,000€