Shitet apartament ne zonen e Myslym Shyrit.

180,000 €

Shitet apartament ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te kerkuar. Per me shume informacione kontaktoni : 0672055541

Adrese: Myslym Shyri
Qytet: Tirane
Zone: Myslym Shyri
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 180,000 €
Kat: 2
Hipoteke: Po
ID:565
Siperfaqe totale : 110
Siperfaqe neto : 94
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
203,400€
Tirane , Stadiumi Dinamo
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
170,000€
Tirane , Rruga Dibres
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
152,800€