Jepet me qira apartament 3+1 ne zonen e Bllokut.

450 €

Jepet me qira apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , soxhorno , ballkon si dhe nje verande 80 m2. Per me shume informacion kontaktoni :0698080800

Adrese: Blloku
Qytet: Tirane
Zone: Blloku
Hap ne Google Maps
Gjendja: Terhequr
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 450 €
Hipoteke: Jo
ID:566
Siperfaqe totale : 195
Siperfaqe neto : 115
Tualet (e) : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Liceu
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
400€