Jepet me qira ambient per zyre te liceu.

400 €

Ambiente zyre me qira tek Liceu , prane Ambasades Amerikane. Ambienti eshte i organizuar ne 4 dhoma te ndara me hapesire te bollshme , 2 tualete dhe 1 ballkon. Zyrat ndodhen ne katin e 2-te te nderteses. Per me shume informacion kontaktoni : 0672055541 ose 0698080800

Adrese: Liceu Artistik
Qytet: Tirane
Zone: Liceu
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 400 €
Kat: 2
Hipoteke: Jo
ID:571
Siperfaqe totale : 108
Siperfaqe neto : 108
Tualet (e) : 2

Prona te ngjashme

Tirane , Blloku
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
450€
Tirane , Don Bosko
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
350€