Jepet me qira ambient biznesi tek zona Ambasades Amerikane

800 €

Jepet me qira ambient biznesi tek zona Ambasades Amerikane. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te godines dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 soxhorno open space dhe kuzhine. Siperfaqja eshte 170 m2. Ndodhet ne nje nder zonat me te aksesueshme te Tiranes. Per me shume informacion kontaktoni: 0698080800 ose ne 0672055541

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Ambasada Amerikane
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 800 €
Hipoteke: Jo
ID:572
Siperfaqe totale : 170
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Blloku
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
800€
Tirane , Rruga Elbasanit
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
800€
Tirane , Rruga Elbasanit
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
800€