Shitet apartament ne 1+1 ne zonen e Astirit

53,000 €

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. I mobiluar ne menyre cilesore dhe komode. Ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenjie dhe 1 tualet. I pajisur me hipoteke. Per me shume informacione kontaktoni : 0698080800 ose 0672055541

Adrese: Astiri
Qytet: Tirane
Zone: Astir
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 53,000 €
Kat: 7
Hipoteke: Po
ID:573
Siperfaqe totale : 68
Siperfaqe neto : 63
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
60,000€
Tirane , Liqeni thate
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
50,000€