Jepet me qira apartament tek stadiumi Dinamo,

600 €

Jepet me qira apartament tek stadiumi Dinamo ne katin e katert te nderteses, Apartamenti eshte i mireorganizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenjie , 2 tualete dhe siperfaqe totale 104 m2. Per me shume informacion kontaktoni : 0672055541 ose 0698080800

Adrese: Stadiumi Dinamo
Qytet: Tirane
Zone: Stadiumi Dinamo
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 600 €
Kat: 4
Hipoteke: Jo
ID:583
Siperfaqe totale : 104
Siperfaqe neto : 104
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Blloku
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
600€
Tirane , Myslym Shyri
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
700€
Tirane , Qender
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
700€