Jepet me qira ambient per farmaci ne Bllok.

1,500 €

Jepet me qira ambient biznesi ne zonen e Bllokut, i pershtatshem per farmaci por edhe per biznese te tjera. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,me mjaft facilitete prane. Siperfaqja e ambientit eshte 60 m2 dhe qiraja mujore 1500 euro-E negociueshme. Per me teper informacion kontaktoni: 0698080800 ose 0672055541.

Adrese: Blloku
Qytet: Tirane
Zone: Blloku
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Farmaci
Cmimi: 1,500 €
Hipoteke: Jo
ID:591
Siperfaqe neto : 60

Prona te ngjashme