Jepet me qira vile 2-kateshe ne zonen e Tregut Elektrik.

600 €

Jepet me qira vile 2-kateshe ne zonen e Tregut Elektrik. Vila organizohet ne nje siperfaqe totale prej 140 m2. E mobiluar ne menyre komode dhe e pajisur me soxhorno,kuzhine,3 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon me pamje panoramike. Per me teper informacion kontaktoni: 0672055541 ose 0698080800 .

Adrese: Tregu elektrik
Qytet: Tirane
Zone: Tregu Elektrik
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Dy kateshe
Cmimi: 600 €
Hipoteke: Po
ID:592
Siperfaqe totale : 140
Siperfaqe neto : 140
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Myslym Shyri
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
700€
Tirane , Blloku
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
600€
Tirane , Liqeni thate
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
600€