Jepet me qira apartament 3+1 prane zones se Bllokut .

800 €

Jepet me qira apartament 3+1 prane zones se Bllokut . Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete , kuzhine dhe siperfaqe totale 150m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nderteses dhe ka nje pamje panoramike. Cmimi i qirase eshte 800 euro ne muaj. Per me shume informacion kontaktoni : 0698080800 ose 0672055541

Adrese: Blloku
Qytet: Tirane
Zone: Blloku
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 800 €
Kat: 11
Hipoteke: Jo
ID:593
Siperfaqe totale : 150
Siperfaqe neto : 150
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Myslym Shyri
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
700€