Jepet me qira ambient biznesi.

340 €

Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Zef Jubani. Ambienti eshte me siperfaqe totale 36m2 dhe ndodhet ne nje zone mjafte te preferuar. Cmimi eshte 40000 mije leke ne muaj. Per me shume informacion kontaktoni : 0672055541 ose 0698080800

Adrese: Rruga Zef Jubani
Qytet: Tirane
Zone: Stadiumi Dinamo
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Ambjent Biznesi
Cmimi: 340 €
Hipoteke: Jo
ID:594
Siperfaqe totale : 36
Siperfaqe neto : 36

Prona te ngjashme