Okazion !!! Shitet apartament 3+1

105,500 €

Okazion !!! Shitet apartament 3+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon , kuzhine si dhe siperfaqe totale 144.44m2. Per me shume informacion kontaktoni : 0698080800 ose 0672055541

Adrese: Rruga Kongresi i Manastirit
Qytet: Tirane
Zone: Prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 105,500 €
Kat: 5
Hipoteke: Jo
ID:595
Siperfaqe totale : 145
Siperfaqe neto : 126
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Komuna Parisit
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
118,000€
Tirane , Pallati me shigjeta.
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
110,000€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
94,500€