Shitet apartament 3+1 ne Kashar

69,000 €

Okazion !!! Shitet apartament 3+1 ne Kashar. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon , kuzhine si dhe siperfaqe totale 120.9m2. Per me shume informacion kontaktoni : 0698080800 ose 0672055541

Adrese: Kashar
Qytet: Tirane
Zone: Nuk ka informacion
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 69,000 €
Kat: 2
Hipoteke: Jo
ID:596
Siperfaqe totale : 121
Siperfaqe neto : 110
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Rruga Dibres
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
75,000€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
76,500€
Tirane , Rruga 5 Maj
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
70,000€