Okazion !!! Shitet apartament 1+1 ne zonen e freskut

32,370 €

Shitet apartament 1+1 ne zonen e freskut, i mire organizuar ne nje dhome gjumi , nje tualet , kuzhine dhe dhome ndenje. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nderteses dhe ka nje siperfaqe totale prej 83 m2. Per me shume informacion kontaktoni : 0698080800 ose 0672055541

Adrese: Fresk
Qytet: Tirane
Zone: Fresk
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Shitje
Llojet: Apartament
Cmimi: 32,370 €
Kat: 3
Hipoteke: Jo
ID:598
Siperfaqe totale : 83
Siperfaqe neto : 74
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme