Okazion ! Jepet me qira apartament 2+1 prane (Ish Restorant Durresi)

290 €

Jepet me qira apartament 2+1 me mobilim te ri , dy dhoma gjumi, nje tualete sonxhorno dhe kuzhine. Apartementi ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes ku cmimi per te eshte 350 mije lek.. Per me shume informacion kontaktoni: 0698080800 ose 0672055541

Adrese: Medrese
Qytet: Tirane
Zone: Nuk ka informacion
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 290 €
Kat: 3
Hipoteke: Jo
ID:599
Siperfaqe totale : 100
Siperfaqe neto : 100
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme