Jepet me qira ambjent biznesi në zonën e Bllokut

300 €

Jepet me qira ambient biznesi në zonën e Bllokut. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 52 m2 , është i shtruar me parket dhe çmimi i qirasë për një muaj është 300 euro.

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Blloku
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Dyqan
Cmimi: 300 €
Kat: 0
Hipoteke: Jo
ID:602
Siperfaqe totale : 52

Prona te ngjashme

Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
350€
Tirane , Ish Ekspozita
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
300€
Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
270€