Jepet me qira apartament 2+1

230 €

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 75m2, ne rrugen “Mihal Grameno”, prane tregut Elektrik. Apartamenti eshte organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje- ngrenie-kuzhine, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti eshte bosh dhe ndodhet ne nje pallat te ri, kati 4, me ashensor Cmimi qirase mujore 28’000 leke ne muaj. Kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin: +355672055541

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Tregu Elektrik
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 230 €
Hipoteke: Jo
ID:604
Siperfaqe totale : 75
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Tregu Elektrik
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
245€
Tirane , Kopshti Botanik
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
250€
Tirane , Rruga Bardhyl
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
250€