Jepet me qira 1+1

350 €

Jepet me qira apartament 1+1, siperfaqe 92 m2. Apartamenti ndodhet tek rruga e Kosovareve dhe eshte i organizuar ne ndenje-ngrenie-kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme dhe kuzhina eshte e vecuar. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Eshte totalisht i mobiluar. Per me shume informacion kontaktoni ne +355698080800

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Rr Kosovareve
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Apartament
Cmimi: 350 €
Hipoteke: Jo
ID:605
Siperfaqe totale : 92
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane,
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
290€
Tirane , Liceu
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
400€
Tirane , Liqeni thate
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
400€