Jepet me qira apartament 2+1 ne forme dubleksi

245 €

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 80m2, ne rrugen “Todi Shkurti”, prane tregut Elektrik. Apartamenti eshte organizuar ne forme Duplex dhe ka oborr ne perdorim. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi qirase mujore 30’000 leke ne muaj. Kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin 0698080800

Adrese: Nuk ka informacion
Qytet: Tirane
Zone: Tregu Elektrik
Hap ne Google Maps
Gjendja: Aktive
Status: Per Qira
Llojet: Duplex
Cmimi: 245 €
Hipoteke: Jo
ID:606
Siperfaqe totale : 80
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Prona te ngjashme

Tirane , Tregu Elektrik
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
230€
Tirane , Kopshti Botanik
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
250€
Tirane , Rruga Durresit
ID :
dhoma gjumi

tualete
0.00 m2
290€